Trzynasta w Samo Południe po raz drugi!

Pierwszy raz gościli w Trzebnicy jeszcze przed X Factorowym zamieszaniem, podczas 22. Finału WOŚP. Teraz nie trzeba ich specjalnie przedstawiać, mówią sami o sobie:
Trzynasta w Samo Południe! Młodzi, zdolni, niewyspani – przebojem zdobywają świat. Nie wiedzą co znaczy „nie da się” – może właśnie dlatego próbują swoich sił w tej branży. Na pochybel złym prorokom i krytykom porywają na swój pokład coraz to więcej ludzi i podbijają kolejne miasta. A gdy raz dasz się porwać rock’n’rollowemu szaleństwu – nie ma już powrotu! Ulubieńcy nastolatek i ich ojców, łamacze serc, wielkomiejskie wieśniaki, recydywiści ciężkiego rozpie*#olu- można tak w nieskończoność„.
Podczas tegorocznego 24. Finału WOŚP, porządnego rock’n’rolla poczuł każdy obecny na koncercie. Śmiało mogę napisać, że zaproszenie ich to była świetna decyzja. Jako Szef Sztabu – człowiek orkiestra, nie mogłam sobie pozwolić na fotograficzne szaleństwo. Mam nadzieję jednak, że kilka klimatycznych zdjęć zachęci Was do przeżycia na żywo ich koncertu.
\m/