Jeżynowo w Vertigo

I oto są! Wrócili!

Jak zwykle z cudownym brzmieniem, wzruszającą nutą i dobrymi tekstami. Brakowało mi Was panowie przez ten dłuższy koncertowy przestój.

Było niezmiernie miło posłuchać Was w Vertigo. Oczarowaliście publiczność i mnie po raz kolejny.

Rzućcie okiem moi drodzy i zobaczcie, co się działo.

Szkoda tylko, że zdjęcia nie są pocztówkami z dźwiękiem…

Krótka notka o zespole:
Blackberry Brothers pojawili się na polskiej scenie blues-rockowej w maju 2018 roku, kiedy to ukazała się ich debiutancka płyta „Old Soul”. Wydany z pasji oraz miłości do rocka i bluesa lat 60-tych i 70-tych album spotkał się z niesłychanie pozytywnym przyjęciem wśród krytyków i publiczności, czego dowodem są przyznane wyróżnienia ogólnopolskiego kwartalnika „Twój Blues” za 2018 rok w kategoriach Odkrycie Roku (1. miejsce), Płyta Roku (2. miejsce) oraz Zespół Roku (3. miejsce). Od tego czasu Blackberry Brothers zdążyli zaprezentować się w kraju jak i zagranicą na takich imprezach jak: Bluestracje, Suwałki Blues Festival, Bies Czad Blues, Blues Alive, Muzyczna Jesień, Southern Rock nad Wkrą, Stetson & Bourbon Festival, Blues Bazar czy na dużej scenie Rawa Blues Festivalu.
Oprócz twórczości autorskiej zespół w swoim repertuarze także czerpie z dokonań takich artystów jak The Beatles, The Allman Brothers Band, Tom Petty & The Heartbreakers, The Black Crowes, The Band czy Neil Young.

W roku 2021 grupa koncentruje swoje siły na przygotowaniu materiału na nową płytę inspirowaną współczesnym brzmieniem Nashville, Americaną i alternative country, oraz amerykańskimi jam-bandami. Blackberry Brothers tworzą: Bartek Jeżyna – gitary, Hubert Kot – bas, Jakub Jeżyna – gitary, Mat Polański – wokal, Tomek ‘Burza’ Burzyński – perkusja.

Tu znajdziecie poprzednie jeżynowe przygody 🙂
https://kocma.com/jezynowa-przygoda/